Дизайн журналу
Дизайн журналу
Ресторан

George

Ресторан Концепція Джорджа - це "їдальня, розроблена разом зі спогадами клієнта". Це місце, де можна випадково насолоджуватися повсякденними подіями, такими як страви та пиття, плекаючи американську культуру та історію сучасної архітектури, коли клієнт жив у Нью-Йорку. Тому ресторан в цілому побудований в образі ресторану спадщини в Нью-Йорку, додаткові будівлі потроху зроблені, показуючи відчуття історичної передумови. Це для включення згаданої вище концепції, і нам вдалося максимально використати потенціал цієї будівлі.

Назва проекту : George, Ім'я дизайнерів : Aiji Inoue, Прізвище клієнта : Doyle Collection.

George Ресторан

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.