Дизайн журналу
Дизайн журналу
Житловий Будинок

Tei

Житловий Будинок Був високо оцінений той факт, що комфортне життя після виходу на пенсію, яка займає більшу частину приміщень схилу схилів, реалізується завдяки стійкому дизайну звичним способом. Вживати багате середовище. Але на цей раз це не архітектура вілли, а особисте житло. Тоді спершу ми почали складати структуру, виходячи з того, що вона здатна комфортно провести звичайне життя без необгрунтованості усього плану.

Назва проекту : Tei, Ім'я дизайнерів : Kokutou Uemori, Прізвище клієнта : kiriko design office.

Tei Житловий Будинок

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.