Дизайн журналу
Дизайн журналу
Пристосований Килим

Jigzaw Stardust

Пристосований Килим Килими виконані в ромбах і шестикутниках, їх легко розмістити поруч з протиковзкою поверхнею. Ідеально підходить для покриття підлоги і навіть для стін, щоб зменшити тривожні звуки. Шматки випускаються у двох різних видах. Світло-рожеві шматки вишиті вручну з вовни NZ з вишитими лініями з бананового волокна. Сині шматки надруковані на шерсті.

Назва проекту : Jigzaw Stardust, Ім'я дизайнерів : Ingrid Kulper, Прізвище клієнта : Ingrid kulper design AB.

Jigzaw Stardust Пристосований Килим

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.