Дизайн журналу
Дизайн журналу
Освітлення

plUsminus

Освітлення Унікальний світильник плюс його можна повертати, переміщувати, вилучати або доставляти функціональні елементи світильника. Абсолютно будь-яка людина може налаштувати світильник на свій розсуд і зібрати екран або освітлення над бруском, розкішну люстру або робочу лампу, декоративну установку або торшер. Матеріал Скло, мідь, бронза - уособлення чудового предмета. Один елемент має розмір 500 x 50 x 50

Назва проекту : plUsminus, Ім'я дизайнерів : Taras Zheltyshev, Прізвище клієнта : TarasovDesign.

plUsminus Освітлення

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.