Дизайн журналу
Дизайн журналу
Веб-Додаток

Batchly

Веб-Додаток Платформа на базі Batchly SaaS дозволяє клієнтам Amazon Web Services (AWS) знижувати витрати. Дизайн веб-додатків у продукті є унікальним та привабливим, оскільки дає змогу користувачеві виконувати різні функції з однієї точки, не виходячи зі сторінки, а також розглядає можливість надання адміністративному огляду всіх даних, що мають значення для адміністраторів. Основна увага також була приділена презентації продукту через його веб-сайт, і він був розроблений для повідомлення свого USP протягом перших 5 секунд. Використовувані тут кольори - яскраві, а значки та ілюстрації допомагають зробити веб-сайт інтерактивним.

Назва проекту : Batchly, Ім'я дизайнерів : Lollypop Design Studio, Прізвище клієнта : Batchly.

Batchly Веб-Додаток

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.