Дизайн журналу
Дизайн журналу
Стіл

Cobweb

Стіл Ayeh, натхненний біонічними візерунками, імітуючи павука для оптимізації ефективних, легких конструкцій. Цей дизайн столу використовує дерево та скло або золоту шкіру, метал із золотою кришкою та скло для розкішного ефекту. можна поставити свічки та квіти, щоб зробити приємне відчуття особливо вночі.

Назва проекту : Cobweb, Ім'я дизайнерів : Seyedeh Ayeh Mirrezaei, Прізвище клієнта : Ayeh.

Cobweb Стіл

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.