Дизайн журналу
Дизайн журналу
Салон Краси

Shokrniya

Салон Краси Дизайнер націлився на розкішне та надихаюче середовище та створив окремі простори з різними функціями, які є одночасно частинами цілої структури. Колір бежевого як одного з розкішних кольорів Ірану був обраний для розробки ідеї проекту. Проміжки відображаються у вигляді коробок у двох кольорах. Ці коробки закриті або напівзакриті без будь-яких акустичних або нюхових порушень. Клієнт матиме достатньо місця для перегляду приватного подиву. Адекватне освітлення, правильний вибір рослин та використання відповідного відтінку кольори для інших матеріалів були важливими проблемами.

Назва проекту : Shokrniya , Ім'я дизайнерів : Kasra Shafieezadeh, Прізвище клієнта : 4 Architecture Studio.

Shokrniya  Салон Краси

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.