Дизайн журналу
Дизайн журналу
Динамік

Sperso

Динамік Sperso походить від двох сперм і звуку. Конкретна форма склоподібного міхура та динаміка, що знаходиться в його ямі на голові, стосується почуття мужності та глибокого проникнення звуку навколо навколишнього середовища, як пожежа чоловічої сперми в яйцеклітину самки під час спаровування. Мета - виробляти високу потужність і якісний звук навколо навколишнього середовища. Ця бездротова система дозволяє користувачеві підключати свій мобільний телефон, ноутбук, планшети та інші пристрої до гучномовця через Bluetooth. Цей динамік на стелі можна спеціально використовувати у вітальні, спальні та кімнаті телевізора.

Назва проекту : Sperso, Ім'я дизайнерів : Nima Bavardi, Прізвище клієнта : Nima Bvi Design.

Sperso Динамік

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.