Дизайн журналу
Дизайн журналу
Логотип

Meet Chuanchuan

Логотип У Китаї починають подавати більше ресторанів Чуанчуань, свого роду сичуанську кухню. Більшість із них не мають належного, або гарного логотипу, що якось зменшує привабливість їх фантастичної їжі. Однак цей логотип складається з двох графіків, квадратів та трикутників на основі різних харчових матеріалів. Загальна форма цього логотипу - круглої форми, що символізує гарячий горщик. Цей логотип розроблений для того, щоб він був простішим, щоб його було легше зрозуміти та бути більш простим, що, можливо, могло б залучити більше клієнтів.

Назва проекту : Meet Chuanchuan , Ім'я дизайнерів : Sitong Liu, Прізвище клієнта : Kinpak brand group.

Meet Chuanchuan  Логотип

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.