Дизайн журналу
Дизайн журналу
Внутрішній Будинок

Spirit concentration

Внутрішній Будинок Що таке простір для будинку? Дизайнер вважає, що дизайн виходить з вимог власника, досягнувши душі до простору. Тому дизайнер орієнтувався на своє призначення простору милою парою. Обидва власника люблять матеріали та дизайнерські рішення щодо японської культури. Представляючи спогади між їхніми думками, вони вирішили використовувати різні текстури деревини, щоб створити будинок душі. Отже, вони склали 3 цілі консенсусу цього ідеального будинку, які були: (1) атмосфера спокою, (2) гнучкі та чарівні громадські простори та (3) комфортні та невидимі приватні простори.

Назва проекту : Spirit concentration, Ім'я дизайнерів : Jianhe Wu, Прізвище клієнта : TYarchistudio.

Spirit concentration Внутрішній Будинок

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.