Дизайн журналу
Дизайн журналу
Очищувач Повітря

Erythro

Очищувач Повітря Дизайн очищувача повітря Erythro відображає, що з тим, як еритроцити приймають кисень, щоб людина вижила, очищувач повітря Erythro приймає свіже повітря, щоб ви народилися знову. Цей датчик може відчути частинки повітря розміром 1 мкм. Ефективні фільтри HEPA ефективно фільтрують пил (PM2.5). Датчик запаху може значно покращити чутливість ідентифікації шкідливих газів у повітрі. Через дію активного вугілля та фотокаталіз, подальшу адсорбцію, каталіз формальдегіду та інших летких органічних сполук у повітрі.

Назва проекту : Erythro, Ім'я дизайнерів : Nima Bavardi, Прізвище клієнта : Nima Bvi Design.

Erythro Очищувач Повітря

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.