Дизайн журналу
Дизайн журналу
Ручний Прес

Kwik Set

Ручний Прес Багатоцільовий шкіряний ручний прес - це інтуїтивна, універсально розроблена машина, яка спрощує життя повсякденних шкіряних крафтерів та максимально використовує ваш невеликий простір. Це дозволяє користувачам вирізати конструкції зі шкіри, відбитків / рельєфу та встановлювати обладнання з 20-ти плюс індивідуальними плашками та адаптерами. Ця платформа розроблена з нуля як продукт, що провідний у класі.

Назва проекту : Kwik Set, Ім'я дизайнерів : Erik Christopher DeMelo, Прізвище клієнта : IVAN Leathercraft Co. LTD.

Kwik Set Ручний Прес

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.