Дизайн журналу
Дизайн журналу
Шовковий Чотириногий

Passion

Шовковий Чотириногий "Пристрасть" - один із об'єктів "З повагою". Приємно складіть шовковий шарф на кишеньковий квадрат або оформіть його як твір мистецтва і змусьте його прожити все життя. Це як гра - кожен об’єкт має більше однієї функції. "З повагою" втілює ніжне співвідношення старих ремесел та сучасних дизайнерських об'єктів. Кожен дизайн є унікальним витвором мистецтва і розповідає іншу історію. Уявіть собі місце, де кожна маленька деталь розповідає історію, де якість - цінність життя, а найбільша розкіш - це вірність собі. Тут вас зустрічають "З повагою". Нехай мистецтво зустріне Тебе і старіє з тобою!

Назва проекту : Passion, Ім'я дизайнерів : Milena Grigaitiene, Прізвище клієнта : Regards.

Passion Шовковий Чотириногий

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.