Дизайн журналу
Дизайн журналу
Робочий Стіл

Timbiriche

Робочий Стіл Дизайн, схоже, відображає постійно мінливе життя сучасної людини в полівалентному та винахідницькому просторі, який з єдиною поверхнею, відповідним відсутністю або наявністю шматочків дерева, які ковзають, виймають або розміщують, пропонує безмежність можливостей для організації об'єктів в робочому просторі, забезпечуючи постійність у створених на замовлення місцях і що відповідають потребам кожної миті. Дизайнери надихаються традиційною грою в тімбіріче, переробляючи суть розміщення матриці особистих рухомих точок, що забезпечує грайливий простір на робочому місці.

Назва проекту : Timbiriche, Ім'я дизайнерів : Andrea Cecilia Alcocer Carrillo, Прізвище клієнта : LAAR.

Timbiriche Робочий Стіл

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.