Дизайн журналу
Дизайн журналу
Пакет Для Чаю

Seven Tea House

Пакет Для Чаю Бренд чайної зали, приймаючи зображення розливу та розсипання чаю вільно та неквапливо, концепція процесу заварювання чаю, сильна чи слабка, перетворюючись непередбачувано, як елемент малювання чаю під час дегустації чаю. Повсякденна принадність прийому чаю як чорнила та використання пальця як ручки, замальовуючи широкий розум родини чайного залу із ландшафтом. Оригінальний дизайн упаковки передає затишну атмосферу, виражаючи приємний час проживання життя чаєм.

Назва проекту : Seven Tea House, Ім'я дизайнерів : Existence Design Co., Ltd, Прізвище клієнта : Seven Tea House.

Seven Tea House Пакет Для Чаю

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.