Дизайн журналу
Дизайн журналу
Полиця Для Книг

More Is Different

Полиця Для Книг Замислений на бажанні запропонувати книжкову шафу, яка скорочує використання сировини, «More is Different» (MID) перегукується і поєднує знання про предків столярної справи з знаннями сучасного дизайну. Ів-Марі Геффро надає нового значення способу використання книжкової шафи. Концепція, яка не компрометує ані функції, ані естетики, стійкості, ані стійкості, може бути знайдена в цьому позачасовому дизайні та несподіваному експерименті.

Назва проекту : More Is Different, Ім'я дизайнерів : yves-marie Geffroy, Прізвище клієнта : Yves-Marie Geffroy.

More Is Different Полиця Для Книг

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.