Дизайн журналу
Дизайн журналу
Дизайн Інтер’Єру Університету

TED University

Дизайн Інтер’Єру Університету Простіри університету TED, розроблені за допомогою сучасної дизайнерської концепції, відображають прогресивний та сучасний напрям роботи закладу TED. Сучасна та сировина поєднуються з технологічною інфраструктурою та освітленням. У цей момент закладаються космічні умовності, які раніше не були випробувані. Створено новий вид бачення університетських просторів.

Назва проекту : TED University, Ім'я дизайнерів : Craft312 Studio, Прізвище клієнта : Craft312 studio.

TED University Дизайн Інтер’Єру Університету

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.