Дизайн журналу
Дизайн журналу
Іграшка

Mini Mech

Іграшка Натхненний гнучким характером модульних конструкцій, Mini Mech - це сукупність прозорих блоків, які можна зібрати в складні системи. Кожен блок містить механічний блок. Завдяки універсальній конструкції муфт і магнітних з'єднувачів можна зробити безмежне різноманіття комбінацій. Ця конструкція має одночасно і освітні, і розважальні цілі. Вона спрямована на розвиток сили створення та дозволяє молодим інженерам бачити реальний механізм кожного підрозділу окремо і колективно в системі.

Назва проекту : Mini Mech, Ім'я дизайнерів : Negar Rezaei & Ghazal Esmaeili, Прізвище клієнта : Singoo Design Group.

Mini Mech Іграшка

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.