Дизайн журналу
Дизайн журналу
Весільне Плаття

Cocodd

Весільне Плаття Ідеальне плаття зручне, функціональне, безумовно красиве та оригінальне. Кокод має всі ці характеристики. Він зроблений за допомогою тефлонової сантехнічної стрічки, в'язаної гачком, щоб зробити фасонне плаття нижче колін, і працював вручну, щоб створити ефект потертості в планках плаття, заключній частині вуалі та краях спідниці. Це вдосконалення можна розглядати як інноваційне хутро, яке виготовляється не тільки з нового матеріалу, але й до тварин. Знімальна завіса має 4 варіанти використання: на обличчі, причепленому до плечей чи назад у життя, або на березі, створюючи потяг.

Назва проекту : Cocodd, Ім'я дизайнерів : Ambra Castello, Прізвище клієнта : Ambra Castello.

Cocodd Весільне Плаття

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.