Дизайн журналу
Дизайн журналу
Будівля Зі Змішаним Призначенням

GAIA

Будівля Зі Змішаним Призначенням Gaia розташована біля нещодавно запропонованої урядової будівлі, яка включає зупинку метро, великий торговий центр та найважливіший міський парк міста. Будівля зі змішаним призначенням зі своїм скульптурним рухом виступає як творчий атрактор для мешканців офісів, а також житлових приміщень. Для цього потрібна модифікована синергія між містом та будівлею. Різноманітне програмування активно втягує місцеву тканину протягом усього дня, стаючи каталізатором того, що неминуче незабаром стане точкою доступу.

Назва проекту : GAIA, Ім'я дизайнерів : Uribe Schwarzkopf and LA Arquitectos, Прізвище клієнта : Leppanen + Anker Arquitectos.

GAIA Будівля Зі Змішаним Призначенням

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.