Дизайн журналу
Дизайн журналу
Книга Сільського Господарства

Archives

Книга Сільського Господарства Книга віднесена до сільського господарства, засобів до існування людей, сільського господарства та побічних напрямків, фінансів сільського господарства та аграрної політики. За категоризованим дизайном книга більше задовольняє естетичний попит людей. Для того, щоб було ближче до файлу, було розроблено повну додану обкладинку книги. Читачі можуть відкрити книгу лише після виривання її. Ця участь дозволила читачам відчути процес відкриття файлу. Більше того, деякі старі та красиві символи землеробства, такі як Код Сучжоу, а також певна типографія та малюнок, що використовуються в епоху. Вони були рекомбінації та занесені до обкладинки книги.

Назва проекту : Archives, Ім'я дизайнерів : Guang Ping Mo, Прізвище клієнта : DONGDI DESIGN.

Archives Книга Сільського Господарства

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.