Дизайн журналу
Дизайн журналу
Намисто

Angel Named Mother

Намисто Кольє з іменем Матір з назвою, натхнене материнською любов'ю, розроблене на подію до Дня матері. Метою такого пам’ятного дизайну є вшанування духовних цінностей матерів та спровокувати закоханих, дивлячись на цей дорогоцінний вічний предмет. Це нерівне намисто можна подарувати матері, дружині, дочці або коханій, щоб викликати почуття бути матір'ю.

Назва проекту : Angel Named Mother, Ім'я дизайнерів : Alireza Asadi, Прізвище клієнта : AR.A.

Angel Named Mother Намисто

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.