Дизайн журналу
Дизайн журналу
Флакон

North Sea Spirits

Флакон Дизайн пляшки North Sea Spirits натхненний унікальною природою Sylt і включає в себе чистоту і прозорість цього середовища. На відміну від інших пляшок, Північноморські сприти повністю покриті небарвним поверхневим покриттям. Логотип містить Stranddistel, квітку, що існує лише в Кампені / Сільті. Кожен з 6 ароматів визначається одним певним кольором, тоді як вміст 4-х змішаних напоїв ідентичний кольору пляшки. Покриття покриває поверхню м'якою і теплою рукою, а вага додає ціннісного сприйняття.

Назва проекту : North Sea Spirits, Ім'я дизайнерів : Ulrich Graf, Прізвище клієнта : Skiclub Kampen North Sea Spirits.

North Sea Spirits Флакон

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.