Дизайн журналу
Дизайн журналу
Китайський Ресторан

Pekin Kaku

Китайський Ресторан Новий ремонт ресторану Пекін-Каку пропонує стилістичне переосмислення того, яким може бути ресторан у пекінському стилі, відкидаючи традиційне рясне орнаментальне оформлення на користь більш спрощеної архітектоніки. На стелі представлена червона Аврора, створена за допомогою штор із струни завдовжки 80 метрів, а стіни оброблені традиційними темними шанхайськими цеглами. Культурні елементи тисячолітньої китайської спадщини, включаючи воїнів з теракоти, червоного зайця та китайської кераміки, були виділені в мінімалістичному відображенні, що забезпечує контрастний підхід до декоративних елементів.

Назва проекту : Pekin Kaku, Ім'я дизайнерів : Tetsuya Matsumoto, Прізвище клієнта : PEKIN-KAKU Chinese Restaurant.

Pekin Kaku Китайський Ресторан

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.