Дизайн журналу
Дизайн журналу
Магазин Окулярів

Optika Di Moda

Магазин Окулярів У будинку, що колись проживав угорський композитор Франц Ліст, Optika di Moda об'єднує оригінальні риси XIX століття та сучасний дизайн у самому серці Будапешта. Виставлена цегляна кладка обрамляє цех і контрастує з гладкими білими вітринами, прилавками та підлогами. Простір освітлюється люстрами, а дисплеї висвітлюються яскравими білими вогнями. Крісла натхненного Charles Eames та простих столів заохочують клієнтів проводити час у магазині, а спеціалізовані кімнати для оптичного огляду розділені скляними дверима в задній частині кімнати.

Назва проекту : Optika Di Moda, Ім'я дизайнерів : Tamas Csiszer, Прізвище клієнта : Csiszer Design Studio.

Optika Di Moda Магазин Окулярів

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.