Дизайн журналу
Дизайн журналу
Очисні Споруди

Waterfall Towers

Очисні Споруди Будівля виходить за межі місця, оскільки вона переформулює штучне місце, яке стає частиною єдиного природного середовища. Межа між містом та природою визначається та посилюється наявністю греблі. Кожна форма стосується іншої, що відображає симбіотичні системи впорядкування природи. Більш конкретно в конкретній концепції, злиття ландшафту та архітектури відбувається з використанням потоку води як функціонального, а згодом і організаційного елемента.

Назва проекту : Waterfall Towers, Ім'я дизайнерів : Nikolaos Karintzaidis, Прізвище клієнта : Natural Systems Competition 2013.

Waterfall Towers Очисні Споруди

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.