Дизайн журналу
Дизайн журналу
Винна Стійка

The Cava Project

Винна Стійка Продуктовий асортимент Cava - це модульні / багатофункціональні меблі, схожі на меблі, виготовлені з промислових матеріалів. Проста система складання Cava дозволяє розділити або розкласти меблі на меншу або більшу композицію відповідно; таким чином, кінцевий продукт можна постійно змінювати, залежно від потреб користувача та архітектури та оздоблення простору. Завдяки різноманітним комбінаціям, Cava може служити композицією у побутовому або професійному приміщенні для зберігання та демонстрації пляшок, склянок та інших предметів, оскільки плити можуть використовуватися як сервірувальні поверхні або полиці.

Назва проекту : The Cava Project, Ім'я дизайнерів : Maria-Zoi Tsiligkiridi, Прізвище клієнта : MA√.

The Cava Project Винна Стійка

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.