Дизайн журналу
Дизайн журналу
Дизайн Інтер'єру Гостьового Будинку

Barn by a River

Дизайн Інтер'єру Гостьового Будинку Проект «Сарай біля річки» відповідає проблемі створення населеного простору, спираючись на екологічну приналежність, та пропонує конкретні локальні рішення проблеми взаємопроникнення архітектури та ландшафту. Традиційний архетип будинку приведений до аскетизму його форм. Кедрова черепиця даху та зелені стіни схилів приховують будівлю в траві та кущах рукотворного ландшафту. За скляною стіною відкривається вигляд скелястої річки.

Назва проекту : Barn by a River, Ім'я дизайнерів : Dmitry Pozarenko, Прізвище клієнта : Dmitry Pozarenko.

Barn by a River Дизайн Інтер'єру Гостьового Будинку

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.