Дизайн журналу
Дизайн журналу
Панорамна Фотографія

Beauty of Nature

Панорамна Фотографія Краса природи - фотографічна робота у форматі ширококутного пейзажу. Ця робота була зроблена як ще одна форма кінематографії. Фотограф хоче представити фотозйомку, яка відрізняється від звичайної. Його робота зосереджена на композиції, кольоровому тоні, освітленні, чіткості зображення, деталі предмета та естетиці. Для цієї роботи він використовував камеру Canon 5D Mark III для об'єктива 16-35 мм F2.8 LII. Що стосується налаштувань камери, він встановив її на 1/450 Sec, F2.8, 35 мм та ISO 1600h.

Назва проекту : Beauty of Nature, Ім'я дизайнерів : Paulus Kristanto, Прізвище клієнта : AIUEO Production.

Beauty of Nature Панорамна Фотографія

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.