Дизайн журналу
Дизайн журналу
Лампа

Newmoon

Лампа Newmoon - це стельовий світильник, виготовлений з продутого скла, а невеликі вогні розташовані всередині отворів, натхнених поверхнею Місяця з його сирнистими, як отворами, з метою привести місячне світло в атмосферу будинку. Цей привабливий скляний абажур із вигнутими краями отвору дає відчуття сучасності. Ці отвори світла завдяки куту загортання освітлюються краще і ширше. Продуктивність та естетична краса поєднуються разом, а також забезпечують емоційний зв’язок між "Ньюмоном" та людьми.

Назва проекту : Newmoon, Ім'я дизайнерів : Nima Bavardi, Прізвище клієнта : Nima Bvi Design.

Newmoon Лампа

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.