Дизайн журналу
Дизайн журналу
Диван

Marilyn Two Seat

Диван Надихнула дивовижна Мерілін Монро та її маленьке біле плаття. Її елегантність сяє на всьому малюнку ніг цього дивана, підкреслюючи спеціальну техніку оббивки, що імітує рух сукні. Диван Мерілін обіцяє, що таким чином виконає вашу кімнату елегантністю, що виходить за рамки інтерпретації форм, та захоплює всю гламурність та сексуальність найвідомішого дива коли-небудь.

Назва проекту : Marilyn Two Seat, Ім'я дизайнерів : Rafaela Luís, Прізвище клієнта : Kalira Design.

Marilyn Two Seat Диван

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.