Дизайн журналу
Дизайн журналу
Обізнаність Та Рекламна Кампанія

O3JECT

Обізнаність Та Рекламна Кампанія Оскільки приватний простір стане цінним ресурсом у майбутньому, зростаюча потреба у визначенні та дизайні цього приміщення є важливим питанням у сучасності. O3JECT прагне виготовити та рекламувати простір, захищений від крана, як естетично привабливе нагадування про невідоме майбутнє. Ручний, закритий та провідний куб, побудований за принципом Фарадейської клітки, втілює знакову матеріалізацію, здавалося б, утопічної кімнати, рекламованої завдяки всебічному дизайну кампанії.

Назва проекту : O3JECT, Ім'я дизайнерів : Matthias Schneck, Прізвище клієнта : O3JECT.

O3JECT Обізнаність Та Рекламна Кампанія

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.