Дизайн журналу
Дизайн журналу
Житловий Будинок

DA AN H HOUSE

Житловий Будинок Це індивідуальне місце проживання на основі користувачів. Відкритий простір у приміщенні з'єднує вітальню, їдальню та робочий простір за допомогою руху потоку свободи, а також приносить зелене світло та балкон. Ексклюзивні ворота для домашніх тварин можна знайти в кімнаті кожного члена сім’ї. Плоский і безперешкодний потік руху зумовлений дизайном без дверей. Наведені вище акценти повинні бути розроблені для задоволення звичок користувачів, ергономічного та креативного поєднання ідей.

Назва проекту : DA AN H HOUSE, Ім'я дизайнерів : Shu-Ching Tan, Прізвище клієнта : HerZu Interior Design Ltd..

DA AN H HOUSE Житловий Будинок

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.