Дизайн журналу
Дизайн журналу
Картонна Паличка Для Коней

Polypony

Картонна Паличка Для Коней Зробіть це власною картоною коня з поліпоні (з полігону та поні), фантастичним ресурсом для заохочення рольової гри та стимулювання уяви дитини. Це винахідлива і грайлива саморобна іграшка, яку ви можете зробити з дітьми. Він складається з листа картону та паперової трубки, які є екологічно чистими та 100% переробними. Інструкцію легко виконувати, просто склавши, зіставляючи цифри на шаблоні і склеюючи краї разом із відповідним номером. Його може зібрати будь-хто. Батьки та діти можуть прикрасити власні іграшки.

Назва проекту : Polypony, Ім'я дизайнерів : Sudaduang Nakhasuwan, Прізвище клієнта : Mela.

Polypony Картонна Паличка Для Коней

Цей хороший дизайн є переможцем дизайнерської премії в конкурсі дизайну упаковки. Ви обов'язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліом нагородних дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних дизайнерських робіт з упаковки.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.