Дизайн журналу
Дизайн журналу
Дизайн Інтер’Єру Офісу

Ipek University Presidency

Дизайн Інтер’Єру Офісу Площа будинку 8500 м2, що складається з першого поверху та чотирьох поверхів. Таким чином, галерейний простір - це кругла сходи, яка закінчується дерев’яним парапетом на першому поверсі і забезпечує наступність з обох формальних аспектів. Ця динамічна дерев’яна конструкція виникла як "спіраль знань" з концептуальним підходом. Це відчувається на всьому протязі переважно зі спіралеподібною дерев’яною конструкцією. Стельова система виконана у вигляді літаючої перфорації протилежної форми, переплетеної з дерев'яною спіраллю. Стельова система підкреслює дерев’яну спіраль.

Назва проекту : Ipek University Presidency, Ім'я дизайнерів : Craft312 Studio, Прізвище клієнта : Craft312 studio.

Ipek University Presidency Дизайн Інтер’Єру Офісу

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.