Дизайн журналу
Дизайн журналу
Бездротові Колонки

FiPo

Бездротові Колонки FiPo (скорочена форма "Fire Power") своїм привабливим дизайном називає глибоке проникнення звуку в кісткові клітини як натхнення дизайну. Мета полягає в тому, щоб видавати звук високої потужності та якості в кістки тіла та клітини його. Це дозволяє користувачеві підключити динамік до мобільного телефону, ноутбука, планшетів та інших пристроїв через Bluetooth. Кут розміщення динаміка був розроблений відповідно до ергономічних стандартів. Більше того, динамік здатний відокремити його від скляної основи, що дозволяє користувачеві заряджати його.

Назва проекту : FiPo , Ім'я дизайнерів : Nima Bavardi, Прізвище клієнта : Nima Bvi Design.

FiPo  Бездротові Колонки

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.