Дизайн журналу
Дизайн журналу
Будинок Відпочинку

Chapel on the Hill

Будинок Відпочинку Простоявши занедбаним більше 40 років, напівзруйновану методистську каплицю на півночі Англії було перетворено на будинок відпочинку для 7 осіб. Архітектори зберегли первісні характеристики - високі готичні вікна та головний зал для сходу - перетворили каплицю на гармонійний та комфортний простір, залитий денним світлом. Ця будівля XIX століття розташована в сільській англійській сільській місцевості, з якої відкривається панорамний вид на пагорби та прекрасну сільську місцевість.

Назва проекту : Chapel on the Hill, Ім'я дизайнерів : Evolution Design, Прізвище клієнта : Evolution Design.

Chapel on the Hill Будинок Відпочинку

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.