Дизайн журналу
Дизайн журналу
Упаковка

The Fruits Toilet Paper

Упаковка Багато компаній і магазинів по всій Японії дарують покупцям рулон туалетного паперу як новинку, щоб показати свою вдячність. Фруктовий туалетний папір створений для того, щоб здивувати клієнтів своїм милим стилем, ідеальним для таких випадків. Є 4 дизайни на вибір: ківі, полуниця, кавун та апельсин. З часу оголошення дизайну та випуску продукту він був представлений у понад 50 ЗМІ, включаючи телевізійні станції, журнали та веб-сайти, у 23 містах у 19 країнах.

Назва проекту : The Fruits Toilet Paper, Ім'я дизайнерів : Kazuaki Kawahara, Прізвище клієнта : Latona Marketing Inc..

The Fruits Toilet Paper Упаковка

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.