Дизайн журналу
Дизайн журналу
Туристичний Атракціон

In love with the wind

Туристичний Атракціон Замок Закоханий у вітер - це резиденція 20 століття, розташована в межах 10 соток ландшафту біля села Равадіново, місцевість у самому серці гори Странджа. Відвідайте і насолоджуйтесь всесвітньо відомими колекціями, приголомшливою архітектурою та надихаючими сімейними історіями. Відпочиньте серед ідилічних садів, насолоджуйтесь прогулянками лісом та берегом озера та відчуйте дух казок.

Назва проекту : In love with the wind, Ім'я дизайнерів : Georgi Tumpalov, Прізвище клієнта : Renaissance Ltd..

In love with the wind Туристичний Атракціон

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.