Дизайн журналу
Дизайн журналу
Спа, Салон Краси

LYNX CLUB Business & Beauty

Спа, Салон Краси Комплекс, що складається з трьох поверхів. Інтер'єр першого та другого поверхів у просторі. Складається з вестибюля та п'яти залів з басейнами та SPA зонами. Простір кожного залу, який технічно обладнаний багатоцільовими, лаконічними найпростішими формами, безпечним і комфортним. Кожна кімната має кольорову гаму. Пропонуються елементи футуризму та сюрреалізму, що підкреслює ідентичність інтер'єру. На 3 поверсі розмістили SPA номер, ресторан та авторський номер готелю

Назва проекту : LYNX CLUB Business & Beauty, Ім'я дизайнерів : Gurleva Marina, Прізвище клієнта : Gurleva Marina.

LYNX CLUB Business & Beauty Спа, Салон Краси

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.