Дизайн журналу
Дизайн журналу
Вступний Простір Для Виставки-Годинника

Salon de TE

Вступний Простір Для Виставки-Годинника Перед тим, як відвідувачі дослідили 145 міжнародних брендів годинників в рамках Salon de TE, потрібен був вступний дизайн космосу площею 1900 м2. Для захоплення уяви відвідувачів розкішного способу життя та романтики основна концепція була розроблена «Подорож поїзда« Делюкс ». Для того, щоб створити драматизацію, приймальна зала була перетворена на тему денного вокзалу, поєднану зі сценою вечірнього залізничного майданчика внутрішнього залу із вікнами вагона великого розміру, що випускають візуальні сюжетні сюжети. Нарешті, багатофункціональна арена зі сценою відкривається до різних фірмових вітрин.

Назва проекту : Salon de TE, Ім'я дизайнерів : Hong Kong Trade Development Council, Прізвище клієнта : Hong Kong Trade Development Council - Creative Department.

Salon de TE Вступний Простір Для Виставки-Годинника

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.