Дизайн журналу
Дизайн журналу
Візка З Охолодженим Сиром

Keza

Візка З Охолодженим Сиром Патрік Сарран створив сирний візок Keza в 2008 році. Переважно інструмент, цей візок також повинен викликати цікавість відвідувачів. Це досягається за допомогою стилізованої лакованої дерев’яної конструкції, зібраної на промислові колеса. Відкриваючи затвор і розгортаючи його внутрішні полиці, візок виявляє велику презентаційну таблицю з дозрілими сирами. Використовуючи цю стадію опори, офіціант може прийняти відповідну мову тіла.

Назва проекту : Keza, Ім'я дизайнерів : Patrick Sarran, Прізвище клієнта : QUISO SARL.

Keza Візка З Охолодженим Сиром

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.