Дизайн журналу
Дизайн журналу
Логотип

Sealink Impression

Логотип У дизайні був використаний китайський символ 西, вимовлений «xi», і створено відповідний зразок. Цей традиційний персонаж печатки створює потужне, але делікатне враження. У візуалах відображено поєднання традиції та сучасності. Крім того, зображення сходу сонця втілює китайську естетику. Для талісмана додавали кінцівки, щоб зробити його яскравим. Використання очей також є східною красою, підкреслюючи походження культури. Як такий, 西泠 君 'xi lin jun', був представлений скромний, доброзичливий і милий талісман.

Назва проекту : Sealink Impression, Ім'я дизайнерів : Dongdao Creative Branding Group, Прізвище клієнта : Sealink Impression Group .

Sealink Impression Логотип

Цей чудовий дизайн є лауреатом бронзової нагороди дизайну в конкурсі архітектури, будівництва та конструкцій. Ви обов'язково повинні побачити бронзове дизайнерське портфоліо дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних архітектурних, будівельних та конструкторських робіт.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.