Дизайн журналу
Дизайн журналу
Завдання Світло

Linear

Завдання Світло Техніка згинання труб Linear Light широко використовується для виробництва деталей автомобіля. Кутова лінія рідини реалізується за допомогою точного контролю тайваньського виробника, таким чином, є мінімальний матеріал для побудови лінійного легкого легкого, міцного та портативного; ідеально підходить для освітлення будь-якого сучасного інтер’єру. Він застосовує світлодіодні мікросхеми, що не мають мерехтіння, з функцією пам'яті, яка включається на попередньому встановленому рівні гучності. Лінійне завдання розроблене для того, щоб легко зібрати користувач, складається з нетоксичного матеріалу та постачається з плоскою упаковкою; робить все можливе для зменшення впливу на навколишнє середовище.

Назва проекту : Linear, Ім'я дизайнерів : Ray Teng Pai, Прізвище клієнта : Singular Concept, RAY.

Linear Завдання Світло

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.