Дизайн журналу
Дизайн журналу
Додатки Для Годинників

TTMM

Додатки Для Годинників TTMM - це колекція годинників для смарт-годин Pebble Time та Pebble Time Round. Тут ви знайдете два додатки (як для Android, так і для iOS платформи) з 50 та 18 моделями в понад 600 кольорових варіаціях. TTMM - це просте, мінімальне та естетичне поєднання цифр та абстрактної інфографіки. Тепер ви можете обирати свій часовий стиль, коли завгодно.

Назва проекту : TTMM, Ім'я дизайнерів : Albert Salamon, Прізвище клієнта : TTMM.

TTMM Додатки Для Годинників

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.