Дизайн журналу
Дизайн журналу
Прожектор

Thor

Прожектор Thor - це світлодіодне прожектор, розроблений Ruben Saldana, з дуже високим потоком (до 4.700Lm), витратою всього від 27 Вт до 38 Вт (залежно від моделі) та конструкцією з оптимальним термічним управлінням, що використовує лише пасивне розсіювання. Це робить Тор виділятися унікальним продуктом на ринку. У своєму класі Thor має компактні розміри, оскільки водій вбудований у світильник. Стабільність його центру мас дозволяє нам встановити стільки Thor, скільки ми бажаємо, не викликаючи нахилу доріжки. Thor - це світлодіодне прожектор, ідеально підходить для середовищ із сильними потребами світлового потоку.

Назва проекту : Thor, Ім'я дизайнерів : Rubén Saldaña Acle, Прізвище клієнта : Rubén Saldaña - Arkoslight.

Thor Прожектор

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.