Дизайн журналу
Дизайн журналу
Підвісна Лампа

Spin

Підвісна Лампа Spin, розроблений Ruben Saldana, - це підвісна світлодіодна лампа для акцентного освітлення. Мінімалістичний вираз його суттєвих ліній, його округла геометрія та форма надають Спіну його гарний та гармонійний дизайн. Корпус, повністю виготовлений з алюмінію, надає легкості та консистенції, виконуючи функцію тепловідводу. Його підвісна стеля та його надто тонкий тензор створюють відчуття повітряної плавучості. Доступний у чорно-білому кольорі, Spin - це ідеальна підсвітка для розміщення у барах, прилавках, вітринах ...

Назва проекту : Spin, Ім'я дизайнерів : Rubén Saldaña Acle, Прізвище клієнта : Rubén Saldaña - Arkoslight.

Spin Підвісна Лампа

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.