Дизайн журналу
Дизайн журналу
Намисто

Sakura

Намисто Намисто дуже гнучко і виготовляється з різних частин, які легко спаяні разом, щоб красиво каскадувати на жіночій шиї. Центральні квіти з правого боку обертаються, і є можливість використовувати лівий коротший шматочок намиста окремо як брошку. Кольє дуже легке, враховуючи тривимірну форму та складність шматка. Вага брутто для неї становить 362,50 грама, це 18 карат, 518,75 карата каменю та алмазів

Назва проекту : Sakura, Ім'я дизайнерів : Nada Khamis Mohammed Al-Sulaiti, Прізвище клієнта : Hairaat Fine Jewellery .

Sakura Намисто

Цей чудовий дизайн є переможцем золотої нагороди дизайну у конкурсі дизайну освітлювальних виробів та дизайну освітлювальних проектів. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо золотої нагороди дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних продуктів освітлення та дизайнерських робіт з освітлення.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.