Дизайн журналу
Дизайн журналу
Багатофункціональний Стіл

Portable Lap Desk Installation No.1

Багатофункціональний Стіл Ця портативна портативна установка №1 призначена для того, щоб забезпечити користувачам робочий простір, який є гнучким, універсальним, зосередженим та охайним. Стіл складається з надзвичайно простого рішення для кріплення стіни та може зберігатися плоско до стіни. Стіл, виготовлений з бамбука, можна зняти з настінного кронштейна, що дозволяє користувачеві використовувати його як стільницю для ноутбуків у різних місцях будинку. Стіл також містить канавку вгорі, яку можна використовувати як підставку для телефону або планшета для покращення користувальницької роботи продукту.

Назва проекту : Portable Lap Desk Installation No.1, Ім'я дизайнерів : Liyang Liu, Прізвище клієнта : Yois design.

Portable Lap Desk Installation No.1 Багатофункціональний Стіл

Цей дивовижний дизайн є переможцем срібної нагороди дизайну в конкурсі моди, одягу та одягу. Ви неодмінно повинні побачити дизайнерське портфоліо срібних нагород дизайнерів, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних робіт у галузі моди, одягу та одягу.

Дизайн дня

Дивовижний дизайн. Хороший дизайн. Найкращий дизайн.

Хороші проекти створюють цінність для суспільства. Щодня ми представляємо спеціальний дизайн-проект, який демонструє досконалість дизайну. Сьогодні ми із задоволенням демонструємо нагородний дизайн, який позитивно впливає. Ми будемо демонструвати більш чудові та надихаючі дизайни щодня. Не забудьте відвідувати нас щодня, щоб насолодитися новими хорошими дизайнерськими продуктами та проектами від найбільших дизайнерів у всьому світі.