Дизайн журналу
Дизайн журналу
Міські Скульптури

Santander World

Міські Скульптури Світ Сантандерів - це публічна мистецька подія, що складається з групи скульптур, які відзначають мистецтво та огортають місто Сантандер (Іспанія) під час підготовки до чемпіонату світу з вітрильного спорту Сантандер 2014. Скульптури розміром 4,2 метра, виготовлені з листової сталі та кожна з них з них виготовлені різними художниками-візуалами. Кожен із творів концептуально представляє культуру одного з 5 континентів. Сенс полягає в тому, щоб представити любов та повагу до культурного різноманіття як інструменту миру очима різних митців, а також показати, що суспільство вітає різноманітність з відкритими обіймами.

Назва проекту : Santander World, Ім'я дизайнерів : Jose Angel Cicero, Прізвище клієнта : Jose Angel Cicero SC..

Santander World Міські Скульптури

Цей винятковий дизайн є лауреатом премії платинового дизайну в конкурсі дизайну іграшок, ігор та хобі. Ви обов’язково повинні ознайомитися з дизайнерським портфоліо платинових нагород, щоб відкрити для себе багато інших нових, інноваційних, оригінальних та креативних іграшок, ігор та виробів для хобі.

Дизайнер дня

Кращі світові дизайнери, художники та архітектори.

Хороший дизайн заслуговує великого визнання. Щодня ми раді представити дивовижних дизайнерів, які створюють оригінальні та інноваційні дизайни, дивовижну архітектуру, стильну моду та креативну графіку. Сьогодні ми представляємо вам одного з найбільших дизайнерів світу. Ознайомтеся з нагородами дизайнерського портфоліо сьогодні та отримайте щоденне натхнення на дизайн.